Noviny

Rozšírenie analógových zariadení prinesie 450 pracovných miest

Analog Devices Breaks Ground on MA Headquarters

Analógové zariadenia v stredu prelomili 147 000 štvorcových stôp a označili prvý krok k vytvoreniu globálneho sídla v meste Wilmington.

Ďalších 450 zamestnancov bude môcť pracovať v rozšírenej lokalite technologickej spoločnosti, ktorá sa nachádza na ulici Woburn 804

"Zámerom je vytvoriť globálny centrála, aby sme vytvorili zmysel pre spoluprácu a zachytili inovatívne skúsenosti spoločnosti," povedala Karen Marinella Hall, riaditeľka pre komunikáciu pre Analog Devices.

Z miest Chelmsford a Norwood sa presunie množstvo zamestnancov. Marinella Hall v priebehu času povedala, že ďalšie analógové miesta budú konsolidované.

Tento projekt možno dokončiť až do roku 2020.

Okrem takých vecí, ako sú najmodernejšie laboratóriá a priestory pre spoluprácu s viacerými funkciami, bude nové zariadenie vybavené rozbočovačom s rozlohou 50 000 metrov štvorcových s kaviarňou, sálom a fitnes zariadením.

Členovia výboru Selectmen, guvernér Charlie Baker, senátor Bruce Tarr a minister pre bývanie a hospodársky rozvoj Jay Ash, okrem iného, ​​boli prítomní na prelomovom mieste.

Začiatkom tohto roka predstavenstvo Selectmen schválilo dohodu o financovaní prírastkov dane (TIF) medzi mestom a spoločnosťami Analog Devices vo výške 4,3 milióna dolárov za osem rokov.

"Rast tejto spoločnosti vo Wilmingtone bude rozhodne prospešný pre obyvateľov vo Wilmingtone pre nadchádzajúce roky," uviedla predsedníčka výboru Selectmen Chair Kevin Caira.

"Sme potešení, že Analog sídli vo Wilmingtone ako svoj národný štáb."

Caira uviedla, že spoločnosť Analog Devices má s mestom skvelý vzťah, poskytovala štipendiá a hosťovala každoročný technologický veľtrh na strednej škole a ďalšie.

"Sme odhodlaní budovať analógové zariadenia budúcnosti," povedal John Hassett, senior viceprezident pre globálne operácie a technológie v tlačovej správe. "Investovali sme a modernizovali naše zariadenia na celom svete, aby sme poskytli modernejšie a najnovšie technológie a dizajn v oblasti dizajnu, aby sme podporili najvyššiu úroveň inovácií." Tento nový areál bude našou globálnou vitrínou, ktorá nám umožní zdôrazniť našu najlepšiu prácu a prilákať najvyššie talenty a budovať nové partnerstvá. "

Marinella Hall uviedla, že je to prirodzené rozhodnutie rozšíriť sa o Wilmington zariadenie, kde už vlastnil asi 40 akrov pôdy. Spoločnosť Analog Devices pôsobí od roku 1981 vo Wilmingtone.

"Máme už veľkú výrobnú stopu a veľký počet zamestnancov," povedala. "Máme tiež priestor a vzťah v meste, takže to bolo prirodzené rozhodnutie."